Subway Surfers

Subway Surfers (Kindle Tablet Edition) 1.55.1

Zręcznościówka nie tylko dla grafficiarzy

Subway Surfers to darmowa gra zręcznościowa. Wyróżnia się doskonałą grafiką i prostymi zasadami. W Subway Surfers wcielasz się w postać małoletniego graficiarza, który dał się nakryć podczas robienia graffiti na wagonach. Jeśli szukasz wciągającej, ale niezobowiązującej gry - koniecznie pobierz Subway Surfers na tablet Amazon Kindle Fire. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetna grafika
  • Łatwe sterowanie
  • Różnorodne trasy

Wady

  • Może się szybko znudzić

Dobry
7

Subway Surfers to darmowa gra zręcznościowa. Wyróżnia się doskonałą grafiką i prostymi zasadami. W Subway Surfers wcielasz się w postać małoletniego graficiarza, który dał się nakryć podczas robienia graffiti na wagonach. Jeśli szukasz wciągającej, ale niezobowiązującej gry - koniecznie pobierz Subway Surfers na tablet Amazon Kindle Fire.

Funkcje gry

Subway Surfers oferuje wybór zróżnicowanych torów, po których ściga się nasza postać i unika przeszkód. Pozwala również na zmianę samej postaci. W ramach rozgrywki postać zbiera specjalne bonusowe przedmioty. Zebrane pieniądze można wymienić na lepszą deskę, jetpacka, a nawet zupełnie nową postać bohatera.

Sterowanie

Sterowanie postacią w Subway Surfers jest bardzo proste. Można nią skakać, turlać się pod przeszkodami, korzystać z deskorolki, dzięki której unosi się w powietrzu, lub jetpacka, który wynosi ją ponad linie trakcyjne pociągów.

Wygląd i działanie

Subway Surfers to gra dopracowana. Grafika jest kolorowa i prezentuje się bardzo dobrze. Działanie gry również nie daje powodów do zastrzeżeń. Subway Surfers działa płynnie i szybko, czym koresponduje z dynamiką rozgrywki.

Opinia

Subway Surfers na Amazon Kindle Fire to bardzo ładna i świeża produkcja. Polubią ją wszyscy fani gier zręcznościowych, którzy szczególna uwagę zwracają na oprawę graficzną.

Ta wersja jest przeznaczona na tablety Kindle i jest do pobrania z Amazon Appstore. Jeśli szukasz innej wersji, możesz pobrać Subway Surfers na Android ze sklepu Google Play, iOS oraz Windows Phone.

Subway Surfers

Download

Subway Surfers (Kindle Tablet Edition) 1.55.1